Оплата

  • Готівкою при отриманні товару
  • Онлайн-оплата на нашому сайті (WayForPay)
  • Безготівкова оплата на розрахунковий рахунок.

Доставка

Самовивіз в Києві

Адреса для самовивозу: вул. Бориспільска 7-А, м. Київ.

Доставка нашим транспортом

По м. Київ та Київській області: вартість – 35 грн за кілометр (до 100 км) від нашого центрального складу на вул. Бориспільска 7-А.

Самовивіз з інших міст

Ви можете забрати своє замовлення із обласних центрів. Щоб дізнатися адресу найближчого філіалу, зверніться до нашого контакт-центру.

Доставка “Нова пошта”

Вартість доставки варіюється від 500 до 700 грн, залежно від розміру короба.

Важливо: “Нова пошта” надає додатковий сервіс обрешітки товару для його захисту під час транспортування, що може додатково вплинути на вартість доставки.

Гарантія

Виробник – компанія OMAN, надає гарантію терміном 5 років, від дня покупки, на усі горищні сходи. Дана гарантія є найбільшою серед усіх сходів, представлених на ринку України. Виключенням є інноваційна модель POLAR PLUS, на яку надається неймовірна гарантію – 10 років! Деталі надання гарантії.

Повернення та обмін

Якщо товар не підійшов, з якоїсь причини, ви можете повернути його протягом 14 днів відповідно до чинного законодавства.

Обміну та поверненню підлягають товари, які:

  • не мають механічних ушкоджень;
  • не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації;
  • мають дійсний гарантійний термін з продажу.

 

Також врахуйте, що:

Повернення (пересилання) якісного товару здійснюється за рахунок покупця, після чого ми повертаємо гроші або змінюємо інший товар.

Пересилання та заміна дефектного, або не відповідного характеристик, товару проводиться за наш рахунок. Для покупця БЕЗКОШТОВНО!

Залишились питання?