Про нас

Виробник сходів на горище, польська компанія OMAN є сімейним бізнесом, який заснував у 1989 році і продовжує керувати ним – пан Генріх Марчинек. Компанія ОМАN за тридцять років свого існування виросла у великого виробника горищних сходів, є одним із лідерів європейського ринку, займаючи частку більш ніж 20%. У компанії ОМАN працює понад 250 осіб, середній річний оборот становить понад 30 млн. євро. Компанія OMAN має свої представництва в Німеччині та Чехії.

Компанія OMAN відрізняється від багатьох інших підприємств повним циклом виробничого процесу та практично безвідходним виробництвом, адже, наприклад, на відходах деревообробки працює котельня, де виготовляються паливні пелети. Саме тому OMAN часто називають:

Вся продукція під ТМ OMAN високої якості та повністю відповідає європейським стандартам якості EN 14975. А контроль за якістю продукції триває на протязі всього процесу виготовлення товару та до самого виходу готової продукції. 

Вся продукція ТМ OMAN, що виробляється з деревини має міжнародний сертифікат FSC, який є знаком відповідального управління лісовим господарством, іншими словами це турбота про майбутні покоління.

Виробництво сходів на горище побудовано таким чином, що майже 97% комплектуючих OMAN виробляє у себе на підприємстві самостійно, тобто не залежить від інших компаній та повністю контролює увесь виробний процес і якість продукції, починаючи з деталей до сходів та закінчуючи самими сходами

За 30 років компанія OMAN накопичила величезний досвід, який дозволяє пропонувати продукцію, перш за все горищні сходи, на найвищому світовому рівні, більша частина яких припадає на експорт у майже 40 країн світу.

Від початку діяльності компанія розвивалася на основі сімейних цінностей і ця ідея керує ними до цього дня. 

Компанія доносить на ринок свою місію – задовольняти потреби клієнтів, які бачать у OMAN надійного партнера із багаторічним досвідом. Присутність продукції бренду OMAN на десятках ринків світу є незаперечним підтвердженням того, що ЯКІСТЬ та БЕЗПЕКА є першочерговими цінностями для споживачів продукції ТМ OMAN.

Говорячи безпосередньо про горищні сходи ТМ OMAN, слід зазначити, що асортиментний ряд сходів дуже великий та налічує понад 300 конфігурацій. 

Практично щороку в ОМАN з’являються нові інноваційні моделі сходів, збільшуючи цей ряд. Компанія ОМАN, спираючись на свій багаторічний досвід, експертні знання професійної команди, знаходять можливості створювати інноваційні рішення і впроваджувати їх у продукти, які відрізняються від сходів інших виробників своєю новизною і рядом переваг.