Гарантія

Шановний покупець!

Дякуємо за правильний вибір і покупку горищних сходів ТМ OMAN.

Ви зайшли через QR-код на наш сайт, а це означає, що Ви придбали сходи на горище ТМ OMAN, виготовлені в Польщі та завезені для реалізації в Україну офіційним шляхом, а отже на цей товар діє гарантія виробника протягом 5* (п’яти) років з моменту Вашої покупки. Обов’язково збережіть цей ГАРАНТІЙНИЙ ТАЛОН та документи, що підтверджують вашу купівлю через офіційних дистриб’юторів ТМ OMAN в Україні – касовий чек, накладна тощо.

На даній сторінці сайту ви можете детально ознайомитися з умовами гарантії, які надає завод-виробник, компанія “OMAN Sp.zo.o” Польща.

*- на сходи POLAR PLUS – 10 (десять) років гарантії.

1. Компанія OMAN Sp.z o.o. з головним офісом у м. Рацібуж Польща гарантує високу якість своєї продукції, яка відповідає стандарту EN 14975, продану в Україні законним шляхом через офіційні канали дистрибуції, а саме через ексклюзивного представника ТМ OMAN в Україні, компанію Євроізол. 

2. Підтвердженням законного надходження продукції в Україну є наявність жовтої етикетки від виробника на коробі сходів, з назвою товару та розмірами, а також з додатковою інформацією про умови зберігання, гарантію та інше, написаною українською мовою.

3. Виробник продукції, компанія OMAN, надає гарантію протягом 5 (п’яти) років на всі моделі сходів на горище та аксесуарів до них, а також 10 (десять) років на сходи POLAR PLUS, за умови використання продукції за призначенням.

4. Гарантійний термін починається з моменту придбання сходів – покупки в місцях продажу. Для звернення з питань гарантійного випадку, покупець сходів забов’язаний мати при собі документи, які підтверджують здійснення покупки сходів на горище, а саме – касовий чек, квитанцію, та інше. Окрім того, разом з документами покупець повинен пред’явити жовту етикетку з придбаного товару. Якщо кінцевий користувач сходів не може надати підтвердження придбання товару з чіткою датою продажу, компанія OMAN залишає за собою право визначити дату початку гарантійного періоду на основі документації, що дозволяє визначити ймовірну дату виробництва.

5. Претензії щодо якості продукції приймаються до безпосереднього монтажу сходів, за винятком тих випадків, коли дефект проявився згодом. Якщо під час монтажу сходів було виявлено дефект, або покупець вважає, що сходи не відповідають технічним параметрам, потрібно припинити монтаж та повідомити про це продавця.

6. На вимогу покупця щодо виконання гарантії, виробник сходів, компанія OMAN Sp. z o. o. залишає за собою право самостійно, або через офіційного дистриб’ютора в Україні, компанію Євроізол, здійснювати огляд сходів, робити фото та відео зйомку, або вилучати продукцію для проведення експертизи та виявлення причин, які призвели до її пошкодження .

7. Гарантія поширюється на дефекти виробу, що виникли внаслідок дефектів матеріалу, виробництва або конструкції. Відповідальність OMAN протягом гарантійного терміну обмежується безкоштовною заміною на новий продукт або його частини, або поверненням коштів у розмірі ціни придбаного покупцем товару. Однак в першу чергу виробник має право виправити дефекти, якщо на його думку такий ремонт може бути можливим.

8. Виробник сходів OMAN не відшкодовує будь-які витрати на демонтаж старого продукту/виробу, встановлення та регулювання нового виробу або інші понесені витрати при встановленні, монтажу, демонтажу виробу. OMAN не відшкодовує будь-які збитки, понесені безпосередньо або опосередковано кінцевим користувачем сходів.

9. Будь-яка спроба самостійного ремонту сходів до їх огляду представником OMAN анулює дану гарантію.

10. Поставка на заміну нової продукції, запасних частин або ремонт, не подовжує початковий гарантійний термін.

Гарантія не поширюється на такі випадки:

• будь-які зміни кольору та вицвітання, спричинені такими факторами, як волога, сонце, конденсація, сіль, а також будь-які інші явища корозії або зміни матеріалу;

• природні властивості деревини, наприклад, кольорові варіації;

• внаслідок неправильного транспортування, зберігання, обслуговування, монтажу, що не відповідає техніці та/або монтажу/або інструкції щодо монтажу та експлуатації ( всупереч інструкціям, що додаються до Продукту);

• пошкодження, спричинені використанням невідповідних та/або неоригінальних ( не виробляються компанією ОМАN) запасних частин, додаткового обладнання та/або аксесуарів;

• дефекти в результаті конденсації водяної пари та недостатньої вентиляції приміщення, де встановлені сходи;

• дефекти, спричинені недбалістю та/або навмисними діями Особи, яка має право на розгляд гарантійного випадку та/або третьої сторони, за дії або бездіяльність яких ОМАN не несе відповідальності;
• порушення або обмеження у функціонуванні продукту внаслідок факторів, не пов’язаних з продуктом, наприклад , внаслідок неправильної конструкції об’єкту/приміщення;

• пошкодждення внаслідок перевищення допустимого навантаження, на які не була розрахована конструкція сходів на горище;

• природні властивості деревини, наприклад, кольорові варіації;

• пошкодження внаслідок впливу тварин, комах або хімічних речовин;

• пошкодження або порушення, або функціональні обмеження, що виникли внаслідок використання сходів при мінусових темпе-ратурах, або під впливом надмірного тепла ( каміни, обігрівачі, те-плові гармати та інше), або внаслідок впливу вогню;

• усі інші пошкодження, дефекти та несправності, які не є внутрішні-ми дефектами Продукту у значенні цієї гарантії;

11. Окрім положень цієї гарантії, застосовуються обов’язкові положення закону. Ця гарантія не обмежує вимоги кінцевого користувача до продавця, у якого він придбав Продукт. Ця гарантія регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства країни походження виробника продукції.

12. Високоякісні матеріали, передові технології та багаторічний досвід виробника сходів на горище компанії OMAN , гарантують макси-мальну безпеку, надійність та комфорт. При правильному монтажу та дотриманні умов експлуатації сходів на горище ТМ OMAN, тер-мін їх використання є необмеженим в часі.